@Jets de Winnipeg

Jets aux flammes | 26 octobre 2024 | Faits saillants du match complet de la LNH

Regardez les faits saillants complets du match entre les Jets de Winnipeg et les Flames de Calgary le 26 octobre 2024, condensant toute l’action en un récapitulatif de 10 minutes. 00:00 1re période 04:35 2e période 05:49 3e période

20 Comments

1. Both goalies played well – apart from a couple of rookie mistakes….but they're rookies. Jets are 8-0. 8-0 8-0.

2. Ktory trener cwiczy Plomienie grze w przewadze i oslabieniu to do wywalenia natychmiastowo na zbity pysk Ani ladu ani skladu gry w oslabieniu a w przewadze to samo Klepia klepia a nic nie strzelaja na bramke rywali Po utracie bramki zeszlo z Plomieni powietrze Zary dzis zaprzepascil aby mecz wygladal inaczej Pospisil Anderson i Kadri zachowali sie pod koniec 3 tercji poprostu idiotycznie Wiedzac ze jest niewiele czasu do konca meczu a Jets gra dobrze w przewagach No i efekt byl Zamiast spokojnie grac do konca meczu i szukac swoich szans na gola badz w regulaminowym czasie badz w dogrywce to dali im wygrac Nie chce tak przecietnie grajacych Plomieni ogladac bo to poprostu zenada I poco w skladzie Klapka a gdzie Matt Coronato Pora zmienic ustawienie w ataku bo jak Plomienie beda dalej tak odpuszczac 20 30 minut na kazdy mecz to niestety beda przegrywac a tym bardziej ze Jets nie grali porywajaco i trzeba bylo wyjorzystac gry w przewadze w 2 tercji Mam nadzieje ze Conroy wezmie sie za typa ktory ich trenuje w grach w przewadze i oslabieniu albo najlepiej go wywali i znajdzie kogos kto pokaze Polomieniom jak sie gra w przewadze Pora tez na ustabilizowanie par obroncow bo rotacje absolutnie zle wplywaja na ich gre w obronie Flames fan from Poland Go Flames Go